مدرسه فیلم سازی پراگ

آشنایی با مدرسه فیلم سازی پراگ ( شرایط + هزینه ها )

در صورتی که از علاقه مندان به تحصیل در یکی از بهترین مدارس فیلم سازی هستید؛ مدرسه فیلم سازی پراگ ( prague film school) می تواند یک سکوی پرش حرفه ای مهم برای شما باشد. شما در این مدرسه می توانید نحوه استفاده از تجهیزات متنوع و اصول اولیه کار خود را یاد بگیرید. با افرادی که ممکن است در آینده همکار شما شوند، ارتباط برقرار کنید. حتی قبل از اینکه مدرک خود را دریافت کنید، تجربه کار حرفه ای در بازار کار واقعی را به دست آورید.

بنابرین به شما توصیه می کنیم، با ما در ادامه مقاله همراه باشید تا اطلاعات کامل تری را درباره مدرسه فیلم سازی پراگ و دوره های تحصیلی برگزار شده در آن، کسب کنید. همچنین می توانید با همکاران ما در مجموعه آسپیان تماس بگیرید و با دریافت مشاوره رایگان و پشتیبانی کامل، خیلی سریع و راحت، مراحل تحصیل در این مدرسه را طی کنید و گامی مهم در جهت پیشرفت شخصی و حرفه ای خود بردارید.

مدرسه فیلم سازی بازیگری پراگ

معرفی مدرسه فیلم سازی پراگ

این مدرسه فیلم سازی یکی از دانشگاه های خصوصی معتبر در جمهوری چک است. هر ساله نیز دوره ها و کورس های عملی متنوعی چون فیلم سازی، کارگردانی، فیلم نامه نویسی، سینماتوگرافی، تدوین، مستندسازی، بازیگری و … را در یکی از پویاترین و جذاب ترین شهرهای اروپا (شهر پراگ) برگزار می کند.

تمامی دوره های برگزار شده در مدرسه فیلم سازی پراگ به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند. هزینه تحصیل در آن نیز در مقایسه با ایالات متحده آمریکا و سایر کشورهای اروپایی بسیار ارزان تر و مقرون به صرفه تر است. همچنین تجهیزات پیشرفته و مدرنی را در اختیار دانشجویان خود قرار می دهد که در تولیدات فیلم حرفه ای در سراسر جهان استفاده می شود.

دانشجویان مدرسه فیلم سازی پراگ به محض ورود به دانشگاه، علاوه بر نورپردازی، صدا و گریپ سطح بالا، به دوربین ‌های مدرسه، از جمله دوربین ‌های RED، Arri، Blackmagic، Canon و Sony با کیفیت بالا دسترسی پیدا می کنند. همچنین می توانند از تجهیزات دانشگاه برای انجام کارها و پروژه های شخصی خود استفاده کنند.

علاوه بر این، با پشتیبانی مدرسه می توانند از دفاتر، شرکت ‌ها و سازمان‌ های شهرداری پراگ مجوز بگیرند. در نتیجه به مکان‌ هایی مانند راه‌آهن چک، فرودگاه پراگ، مترو پراگ، بیمارستان ‌ها، موزه ‌ها، گالری ‌ها و … برای انجام کارهای عملی خود دسترسی داشته باشند.

این عوامل باعث شده تا مدرسه فیلم سازی پراگ هر ساله بیش از 200 دانشجو را از 30 الی 35 کشور مختلف دنیا به خود جذب کند. در صورتی که شما نیز مایل به تحصیل در این مدرسه بین المللی هستید، می توانید با پشتیبانی و راهنمایی همکاران ما در مجموعه آسپیان (که تنها نماینده رسمی این مدرسه در ایران است.) در این مدرسه پذیرش شوید.

شرایط پذیرش و تحصیل در مدرسه فیلم سازی پراگ

پذیرش در این مدرسه شرایط خاصی ندارد و با داشتن هر سن، ملیت، تجربه و سابقه کاری می توان برای تحصیل در دوره انتخابی، درخواست پذیرش ارسال کرد. به صورت معمول نیز، متقاضیان برای پذیرش نیازی به داشتن تجربه تولید فیلم و … ندارند و با توجه به شایستگی و پتانسیل خلاق خود پذیرش می شوند.

با این حال، متقاضیان تحصیل در مدرسه فیلم سازی پراگ به چند دسته تقسیم می شوند که در زیر به آن ها اشاره می کنیم. در صورتی که شما جزء هر یک از دسته های زیر هستید، می توانید در دوره های برگزار شده این مدرسه شرکت کنید.

از متقاضیان تحصیل در این دانشگاه شهر پراگ عبارت اند از:

 1. فیلم سازان حرفه ای که قبلا یک برنامه فیلم سازی را تکمیل کرده باشند یا قبلاً محصولات سینمایی در سطح جشنواره یا حرفه ای تولید کرده اند.
 2. بازیگران تئاتر، فارغ التحصیلان هنرستان بازیگری که به صورت معمول بدون آموزش رسمی یا تجربه بازیگری برای فیلم هستند.
 3. متقاضیان با دانش متوسط که تجربه تولید قابل توجهی به عنوان خودآموز دارند. یا اینکه در یک حوزه مرتبط با فیلم کار کرده اند. اما آموزش رسمی کمی دیده اند.
 4. متقاضیانی دارای پیشینه تئوری سینما، بازیگری، مطالعات رسانه ای، روزنامه نگاری و علوم انسانی که تاکنون سابقه تولید نداشته اند. اما در سوابق کاری خود، علاقه به تولید فیلم و کار در این حوزه را نشان داده اند.

برای کسب اطلاعات دقیق تر و کامل تر درباره شرایط پذیرش در این مدرسه فیلم سازی، به شما پیشنهاد می کنیم با مشاوران ما در مجموعه آسپیان تماس بگیرید. مشاوران و متخصصان ما به عنوان تنها نماینده رسمی مدارس و دانشگاه های چک، می توانند اطلاعات کاملی درباره شرایط پذیرش و مراحل تحصیل در جمهوری چک را در اختیار شما قرار دهند.

مدارک مورد نیاز برای پذیرش در مدرسه فیلم سازی پراگ

برای پذیرش در این مدرسه به مدارکی احتیاج خواهید داشت که عبارت اند از:

 • اپلیکیشن فرم که باید توسط همکاران ما در مجموعه آسپیان پر شود.
 • 2 انگیزه نامه SOP
 • یک پورتفولیوی کوتاه خالقانه + هدشات
 • عکس از صورت (برای تحصیل در رشته بازیگری)
 • 2 توصیه نامه

دوره های برگزار شده در مدرسه فیلم سازی پراگ

این مدرسه فیلم سازی دوره های عملی مختلفی چون فیلم سازی، کارگردانی،فیلم نامه نویسی، سینماتوگرافی، تدوین، مستندسازی، بازیگری و … را به زبان انگلیسی برگزار می کند. هر یک از این دوره ها نیز به سه شکل ترمی، سالانه و دوره های حرفه ای برگزار می شود.

مهلت ارسال درخواست زود هنگام برای تمامی دوره های پاییز سال 2023 در این مدرسه تا 11 دسامبر 2022 است. مهلت ارسال درخواست به صورت معمول نیز، تا 20 فوریه امکان پذیر خواهد بود. اولویت پذیرش نیز با افرادی خواهد بود که درخواست خود را زودتر برای این مدرسه فیلم سازی جمهوری چک ارسال کنند. 

در ادامه به مهمترین برنامه ها و کورس های برگزار شده برای سال تحصیلی جدید اشاره می کنیم که عبارت اند از:

برنامه های مدرسه فیلم سازی پراگ
نام دورهشیوه برگزاریمهلت ارسال درخواستشهریه
      فیلم سازیدوره ترمی (پاییزه و بهاره)پذیرش با اولویت تا 11 دسامبر 2022 و

پذیرش عمومی تا 20 فوریه 2023
11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
دوره یک ساله16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
دوره 2 ساله حرفه ایبه صورت کلی 16900 یورو یا

14900 یورو (در صورت گذراندن سال اول) + 980 یورو تجهیزات
     مستندسازیدوره ترمی11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
دوره یکساله16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
  بازیگریدوره ترمی11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
دوره یکساله16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
فیلم سازی و بازیگری ورکشاپ های 4 هفته ای1960 یورو + 120 یورو تجهیزات
 1. دوره فیلم سازی

برنامه های فیلم سازی مدرسه فیلم سازی پراگ ،آموزش پایه و مطالعات تخصصی را در زمینه های فیلمنامه نویسی، کارگردانی فیلمبرداری و پس از تولید ارائه می دهد. در این دوره، دانشجویان در سخنرانی های مختلف شرکت می کنند. کارهای عملی متعددی را در کلاس های درس انجام می دهند. همچنین با تولید فیلم در خارج از کلاس درس، مهارت ‌های عملی و دانش نظری لازم را برای ساخت فیلم‌ های باکیفیت را به دست می آورند.

دوره فیلم سازی در مدرسه فیلم سازی پراگ به سه شکل برگزار می شود که عبارت اند از:

 • کورس ترمی فیلم سازی (ترم بهاره و پاییزه)

برنامه ترمی فیلم سازی، یک دوره بسیار فشرده و عملی است که در آن دانشجویان با تولید فیلم و انجام کارهای دوره ای مختلف، مباحث آموزشی را یاد می گیرند. به نحوی که تا پایان دوره، دانشجویان تسلط کاملی در انجام دو جنبه فنی فیلم سازی خواهند داشت.  

دانشجویانی که در کورس ترمی فیلم سازی ثبت نام می کنند؛ ملزم به پاس کردن هر یک از ماژول های اصلی فیلمنامه نویسی، تدوین، فیلمبرداری و کارگردانی؛ همچنین تعدادی از مباحث اختیاری هستند.

دوره های کلاس درس نیز، با تعدادی تمرین عملی در استودیو مدرسه فیلم سازی پراگ و در مکان های مختلف تکمیل می شود. به این شکل که در ترم اول، هر دانشجو باید 4 پروژه سینمایی انجام دهد که در همه آن ها وظایف فیلمنامه نویس، کارگردان، فیلمبردار و تدوینگر را دارد.

علاوه بر این، هر دانشجو موظف به کار بر روی 16 تا 20 پروژه و فیلم دیگر نیز خواهد بود که توسط دانشجویان دیگر فیلمبرداری شده است.

در پایان دوره ترمی فیلم سازی نیز، دانشجویان مدرسه فیلم سازی پراگ در زمینه های مختلفی اطلاعات کسب می کنند. از این زمینه ها می توان به عکاسی با دوربین های RED، Black Magic، کار و طراحی با نورهای مختلف از dedos تا 4K HMI، ویرایش با سیستم‌ های AVID Media Composer، درجه‌بندی رنگ، اعمال گرافیک و انیمیشن با استفاده از افکت‌ های Affer، ضبط صدای مکان و تولید صدا در پست اشاره کرد. همچنین در زمینه ساختار فیلمنامه و دراماتورژی، توسعه شخصیت، تحلیل فیلمنامه، تجسم، تئوری رنگ، کارگردانی دوربین، کارگردانی بازیگران و … نیز آموزش می بینند.

 • شهریه کورس ترمی فیلم سازی: 11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری دوره ترم پاییز: 1 الی 15 دسامبر 2023
 • تاریخ برگزاری ترم بهار: 13 ژانویه الی 13 مه 2023
 • کورس یک ساله فیلم سازی مدرسه فیلم سازی پراگ

برنامه سالانه فیلم سازی به دو ترم تحصیلی تقسیم می شود. ترم اول مشابه دوره ترمی فیلم سازی است و در آن دانشجویان دوره های پایه فیلمنامه نویسی، کارگردانی، فیلمبرداری و تدوین را می گذراند؛ آموزش های اضافی در زمینه صدا، نور، حرکت دوربین و گرفتن را نیز دریافت می کنند.

اما در ترم دوم، دانشجویان باید تخصص مورد علاقه خود مثل فیلمنامه نویسی، کارگردانی، فیلم برداری و … را انتخاب کنند. دروس و مباحث آموزشی در این ترم، متناسب با تخصص انتخابی دانشجو متفاوت است. با این حال، در تمامی تخصص ها، دانشجویان موظف به انجام کارهای عملی قابل توجهی بر روی مجموعه هایی از فیلم ها خواهند شد. در پایان نیز باید یک فیلم با کیفیت بالا را ارائه دهند تا به آن ها مدرک دیپلم فیلم سازی داده شود.

 • شهریه کورس یک ساله فیلم سازی: 16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری دوره یکساله فیلم سازی: سپتامبر 2023 الی 25 مه 2024

مدرسه فیلم سازی پراگ جمهوری چک

دوره 2 ساله فیلم سازی حرفه ای در مدرسه فیلم سازی پراگ

دوره 2 ساله فیلم سازی با هدف اصلاح و گسترش مهارت های فیلمسازی از طریق برگزاری جلسات با کارشناسان ارشد و برخی از متخصصان برتر بین المللی این صنعت است. این دوره شامل دو ترم تحصیلی می شود و در طول آن، دانشجویان برای تولید پروژه های با فرمت طولانی تر آموزش می بینند.

به این صورت که در ترم اول، دانشجویان علاوه بر انجام کار درسی، مشاوره و پروژه های سینمایی مختلف، در کارگاه های عملی مختلفی با فیلمسازان مهمان شرکت می کنند. کارگاهای عملی برگزار شده 3 روزه الی 4 هفته ای هستند و در آن ها کارگردانی درام، کار با بازیگران، کارگردانی هنری، تجسم، تجزیه و تحلیل فیلمنامه، مدیریت فرآیند تولید، انتخاب بازیگران، تمرین‌ها و موارد دیگر به دانشجویان مدرسه فیلم سازی پراگ آموزش داده می شود.

این ترم همچنین شامل پیش تولید و آماده سازی برای فیلم هایی است که در ترم دوم فیلمبرداری و تدوین خواهند شد.

در طول ترم دوم دانشجویان باید در طی 45 الی 60 روز،  فیلم های بلند 15 تا 30 دقیقه ای فیلمبرداری و تولید کنند. پس از تولید فیلم نیز، دانشجویان در کارگاه های پست پروداکشن، پست پروداکشن و کلاس های مرتبط با تجارت فروش و تبلیغ فیلم شرکت می کنند.

 • شهریه دوره 2 ساله فیلم سازی حرفه ای: کلی 16900 یورو ( یا 14900 یورو ) در صورت گذراندن سال اول + 980 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری دوره: سپتامبر 2023 الی 25 مه 2024

دوره مستندسازی مدرسه فیلم سازی پراگ

هدف از برگزاری دوره مستندسازی، تربیت مستندسازانی مستقل و حرفه ای است. به همین دلیل، با کارهای عملی و نظری فشرده به دانشجویان خود یاد می دهند که چگونه از ابزارهای روایت نمایشنامه برای گفتن یک داستان‌های واقعی درباره دنیای واقعی استفاده کنند؛ به نحوی که به صورت همزمان برای مخاطب سرگرم کننده، آموزشی و الهام بخش باشد.

  دوره مستندسازی در مدرسه فیلم سازی پراگ به دو صورت ترمی و سالانه برگزار می شود که عبارت اند از:

دوره های مستندسازی ترمی

برنامه درسی در دوره ترمی مستندسازی شامل دروس پایه تئوری، تاریخ مستند، کارگاه مستندسازی، فیلمبرداری، تدوین و صنعت؛ همچنین چند واحد اختیاری می شود. در طول دوره نیز، دانشجویان کارهای عملی مختلفی انجام می دهند و حداقل هفت پروژه سینمایی را تکمیل می کند.

به صورت کلی، دانشجویان با شرکت در این دوره مستندسازی مدرسه فیلم سازی پراگ ،نحوه کار با دوربین مستندسازی، تکنیک های مصاحبه، تحقیق، پیش تولید، ساختار و تحلیل داستان، اخلاق، نویسندگی و صدا را یاد می گیرند. همچنین نحوه ویرایش با آهنگساز Avid Media را آموزش می بینند و می توانند با استفاده از Blackmagic Pocket و Ursa Mini، Sony 4K HDCam و Canon عکاسی کنند.

در پایان ترم نیز، حداقل 64 ساعت کار عملی در استودیو را انجام می دهند.

 • شهریه دوره مستندسازی ترمی: 11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری ترم بهاره: 3ژانویه الی 3 مه 2023
 • تاریخ برگزاری ترم پاییزه: 5 دسامبر 2023
 • دوره های یک ساله مستندسازی مدرسه فیلم سازی پراگ

این دوره مستندسازی، مشابه دوره ترمی برگزار می شود. با این تفاوت که بر تقویت قدرت قصه گویی و تکنیک های روایتی تاکید بیشتری دارد تا دانشجویان بتوانند فیلم های مستندی تولید کنند که مخاطب را جذب و به سفری احساسی می برد.

دانشجویان در طول این دوره، علاوه بر انجام تمرین های مختلف، باید یک فیلم کوتاه 10 دقیقه ای مستند را (با موضوع انتخابی خود) تولید و کارگردانی کنند. همچنین پروژه های انجام شده همکلاسی های خود را بررسی کنند.

دوره های تخصصی تدوین و فیلمبرداری نیز، از دیگر اجزای کلیدی دوره یک ساله مستندسازی مدرسه فیلم سازی پراگ است. در این دوره ها دانشجویان ویرایش در Avid Media Composer؛ همچنین تئوری عکسبرداری و نورپردازی را در طیف وسیعی از فرمت ها یاد می گیرند.

در ترم دوم نیز، دانشجویان موظف به انجام تکالیف هفتگی در کارگاه های مستندسازی می شوند تا بتوانند مهارت های فنی خود را ارتقا دهند. به عنوان مثال از مهارت های فنی که دانشجویان با کار در کارگاه های مستندسازی کسب می کنند، می توان تکنیک های مصاحبه پیشرفته، بازسازی های مستند، تحقیقات آرشیوی، روایت نوشتن، موسیقی برای مستند و سناریوهای مختلف فیلمبرداری به سبک Cinema Vérité را نام برد.

 • شهریه دوره یکساله مستندسازی: 16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری دوره: 1 سپتامبر 2023 الی 25 مه 2024

دوره بازیگری مدرسه فیلم سازی پراگ

دوره بازیگری را می توان یک برنامه درسی فشرده و سبک هنرستانی دانست که به دانشجویان هنر بازیگری در مقابل دوربین را آموزش می دهد. این در حالی است که اکثریت قریب به اتفاق دوره ‌های بازیگری در سراسر جهان، هنرجویان را برای تئاتر آموزش می‌ دهند.

دوره بازیگری مدرسه فیلم سازی پراگ به دو صورت برگزار می شود که شامل موارد زیر می شود:

دوره های ترمی بازیگری

این دوره مناسب علاقه مندانی است که زمان یا بودجه کامل برای شرکت در دوره طولانی ‌تر را ندارند. هنرجویان شرکت کننده در این دوره می توانند یک تجربه بی نظیر از بازیگری را داشته باشند. زیرا در طول دوره، 7 روز هفته را در صحنه و روزانه 8 ساعت را در مشغول به کار فشرده در استودیو خواهند بود.

علاوه بر این، دانشجویانی که در دوره ترمی بازیگری مدرسه فیلم سازی پراگ ثبت نام می کنند؛ دوره های پایه را در تئوری بازیگری (مایزنر و استانیسلاوسکی)، بازیگری روی صفحه نمایش، تولید فیلم، حرکت (یوگا، رقص و مبارزه صحنه)، صدا و گفتار و تکنیک های جایگزین (بداهه نوازی و استراتژی های گروه) را آموزش می بینند. همچنین یک درس انتخابی را می گذرانند که در سطح مدرسه ارائه می شود.

 • شهریه دوره ترمی بازیگری: 11800 یورو + 490 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری ترم پاییز: 1 سپتامبر الی 15 دسامبر 2023
 • تاریخ برگزاری ترم بهار: 13 ژانویه الی 13 مه 2023

دانشجویان متقاضی ترم بهار باید تجربه بازیگری داشته باشند. زیرا به ترم دوم سال تحصیلی می پیوندند.

مدرسه فیلم سازی پراگ کشور چک

دوره های یکساله بازیگری مدرسه فیلم سازی پراگ

دوره یکساله بازیگری مناسب کسانی است که بازیگری در تئاتر (آموزش نحوه اجرای طبیعی کاراکتر و …) را گذرانده باشند. این دوره به شما کمک می کند تا بتوانند یک حرفه موفق در سینما و تلویزیون را آغاز کنید. دانشجویان به شدت در زمینه بازیگری، صدا، حرکت، تئوری بازیگری و تجارت بازیگری آموزش می ‌بینند. این برنامه از تکنیک‌ های مختلفی استفاده می‌ کند، از روش مبتنی بر رفتار مایزنر، تا تمرین‌ های فنی جهت‌ دار طراحی‌ شده برای بهبود عملکرد دوربین.

 • شهریه دوره سالانه بازیگری: 16900 یورو + 980 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری دوره: 1 سپتامبر 2023 الی 25 مه 2024

ورکشاپ های 4 هفته ای فیلم سازی و بازیگری

در مدرسه فیلم سازی پراگ ورکشاپ های تابستانه برگزار می شود که تحصیل در آن ها 4 هفته طول می کشد. دانشجویان شرکت کننده در آن نیز، روزانه 6 الی 8 ساعت در کلاس درس خواهند بود.

 از این ورکشاپ های تابستانه باید به دو ورکشاپ زیر اشاره کرد:

ورکشاپ 4 هفته ای فیلم سازی

این ورکشاپ 4 هفته ای شامل فیلمنامه نویسی، کارگردانی، دوربین، تدوین و صدا می شود. طراحی این دوره به شکلی است که دانشجویان را قادر به تبدیل ایده داستانی خود به یک فیلم کوتاه می کند.

دو هفته اول این برنامه مبتنی بر کلاس درس است. لذا به دانشجویان مدرسه فیلم سازی پراگ اصول کارگردانی، فیلمنامه نویسی، تدوین، فیلمبرداری و صدا آموزش داده می شوند. علاوه بر این، از دانشجویان خواسته می شود تا داستان کوتاه خود را بنویسند و کارگردانی کنند.

در هفته سوم، دانشجویان فیلم ‌های 5دقیقه خود را با کمک گرفتن از دفتر تولید مدرسه فیلم‌ برداری می ‌کنند. همچنین امکان دسترسی به یکی از بزرگترین استودیوهای لوازم و لباس اروپا و شهر پراگ را در زمان فیلمبرداری خواهند داشت.

در هفته پایانی برنامه نیز، دانشجویان فیلم ‌های خود را ویرایش می‌ کنند. زیرا همه فیلم ها در سینمای عمومی نمایش داده می ‌شوند و توسط دانشکده مورد بررسی قرار می گیرند. برخی حتی ممکن است در نهایت به مدار جشنواره بروند.

 • شهریه ورکشاپ 4 هفته ای فیلم سازی: 2960 یورو + 120 یورو تجهیزات
 • تاریخ برگزاری ورکشاپ فیلم سازی ژوئن: 4 ژوئن الی 1 ژوئیه 2023
 • تاریخ برگزاری ورکشاپ فیلم سازی جولای: 2 ژوئیه الی 29 جولای 2023
 • تاریخ برگزاری ورکشاپ فیلم سازی آگوست: 30 جولای الی 26 آگوست 2023

ورکشاپ 4 هفته ای بازیگری مدرسه فیلم سازی پراگ

این دوره فشرده چهار هفته ای بازیگری در مقابل دوربین، به گونه ای طراحی شده است که هنرجویان را به طور کامل از ابتدا تا انتها در فرآیند بازیگری فیلم غوطه ور کند. دانش‌آموزان 2 هفته اول را روی دوربین ها در کلاس درس آموزش می بینند؛ همچنین صحنه ‌ها، تست‌ ها، معرفی‌ ها، مصاحبه‌ ها و بداهه‌ پردازی را بررسی می ‌کنند.

روزانه نیز یک کلاس حرکتی (رقص یا مبارزه روی صحنه)، تمرینات گروهی و تئوری بازیگری؛ همچنین چندین ساعت کار انفرادی را روی دوربین انجام می دهند. در نتیجه دانشجویان یاد می‌ گیرند که اجراهایی را برای اندازه ‌های مختلف فریم بسازند. همچنین مهارت‌ هایی را برای خلق شخصیت‌ ها و پاسخ به بازیگران دیگر توسعه دهند.

 • شهریه ورکشاپ 4 هفته ای بازیگری: 2960 یورو + 120 یورو تجهیزات
 • ورکشاپ بازیگری جولای: 2 ژوئیه تا 29 جولای 2023
 • ورکشاپ بازیگری آگوست: 30 جولای الی 26 آگوست 2023

جمع بندی

مدرسه فیلم سازی پراگ یکی از دانشگاه خصوصی معتبر است. این دانشگاه در پایتخت جمهوری چک –شهر پراگ- قرار دارد. دوره های برگزار شده در این مدرسه به زبان انگلیسی آموزش داده می شوند و شامل دوره های بازیگری، فیلم سازی و مستند سازی می شود.

مجموعه آسپیان با توجه به قراردادهای همکاری خود با این مدرسه بازیگری، به عنوان تنها نماینده رسمی این دانشگاه در ایران، مسئول پذیرش دانشجویان ایرانی در آن است. لذا در صورت تمایل به تحصیل در هر یک از دوره های این دانشگاه، می توانید با مشاوران ما در مجموعه آسپیان تماس بگیرید. سپس با دریافت مشاوره رایگان، خیلی سریع و راحت مراحل تحصیل در این مدرسه فیلم سازی را طی کنید.   

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *