درباره موسسه آسپیان بیشتر بدانید

تصمیم به ادامه تحصیل در خارج از کشور شاید مهم‌ترین تصمیم زندگی فرد تلقی شود. انتخاب کشور مورد نظر، دانشگاه مناسب و حتی انتخاب رشته؛ قطعا تعیین کننده‌ی بسیاری از تصمیمات و اتفاقات دیگر در آینده فرد دانشجو خواهد بود. تیم اعزام دانشجوی آسپیان با آگاهی از اهمیت این تصمیم حیاتی، بر آن است که با تیمی متشکل از متخصصان و وکلای ایرانی و وکلای اهل چک با برنامه‌ریزی دقیق و منظم شما را در تمامی مراحل روند تحصیل شما در جمهوری چک همراهی کند.

مجموعه آسپیان نماینده‌ی رسمی دانشگاه های چارلز و پالاتسکی جمهوری چک می‌باشد که فعالیت خود را از سال ۱۳۹۴ آغاز کرده است. در تیم آسپیان تمامی مراحل لازم مهاجرت تحصیلی شما به جمهوری چک از جمله انتخاب رشته، اخذ پذیرش دانشگاه، اخذ ویزا، رزرو خوابگاه و غیره بر عهده گروهی متشکل از وکلای با تجربه خواهد بود تا شما با خاطری آسوده این پروسه را سپری کنید. بدین صورت که حتی به هنگام تحصیل در صورت نیاز به مشاوره و یا تغییر رشته همکاران ما در جمهوری چک همواره آماده ارائه خدمات به دانشجویان هستند.

240+

مشتری راضی

اعتماد شما افتخار ماست !

آسپیان
آسپیان
generic
آسپیان

بنیانگذار موسسه آسپیان

دانیال علایی در سال ۲۰۰۹ تحصیل خود را در کشور مجارستان و در دانشگاه معتبر علوم پزشکی سملوایز آغاز نموده و پس از سال ۲۰۱۱ بر آن شد که در دانشگاهی شاخص به ادامه تحصیل بپردازند. ایشان در سال ۲۰۱۲ ادامه تحصیل خود را در یکی از با قدمت‌ترین دانشگاه‌ی پزشکی اروپا یعنی دانشگاه علوم پزشکی چارلز در رشته داروسازی آغاز نمودند. می‌توان از این تغییر به عنوان نقطه‌ی عطفی در روند تحصیل و عموما در زندگی دکتر علایی نام برد.

حین تحصیل در دانشگاه چارلز جمهوری چک رئیس دانشگاه چارلز در سال ۲۰۱۵ با مشاهده تلاش آقای علایی در برقراری ارتباط با دیگر دانشجویان و البته دیگر دانشجویان بین‌المللی در دانشگاه شخصا به ایشان پیشنهاد همکاری جهت پذیرش دانشجو از خاورمیانه را دادند. در این مقطع ایده‌ی تاسیس موسسه‌ای معتبر که نماینده رسمی دانشگاه چارلز باشد شاید به ذهن آقای علایی خطور نکرده باشد! اما در همان سال‌های تحصیل در جمهوری چک ایشان با کمک وکلای اهل چک پیشبرد روند مهاجرت تحصیلی بسیاری از دانشجویان خاورمیانه و البته ایران را به عهده گرفتند. با توجه به موفقیت چشم‌گیر همکاری آقای علایی و وکلای اهل چک در اخذ پذیرش برای دانشجویان؛ ایشان تصمیم به تاسیس مجموعه آسپیان در جمهوری چک را گرفتند.

در سال اول فعالیت‌شان در جمهوری چک ایشان موفق به اخذ پذیرش و ویزا برای ۱۵ دانشجو شدند و البته این رقم بعد از ۳ سال و در سال ۲۰۱۸ به ۱۸۰ دانشجو رسید. لازم به ذکر است که روند مهاجرت تحصیلی این افراد در تمامی مراحل تحصیلی و حقوقی بر عهده تیم آسپیان بوده است. موفقیت‌های چشم‌گیر مجموعه آسپیان در طی این سال‌ها در جهت اعزام دانشجو به جمهوری چک در رشته‌های متعدد خود به تنهایی نشان از تجربه چندین ساله، تدبیر و نبوغ بالای تیم متخصصان آسپیان می‌باشد.

چرا جمهوری چک و چرا آسپیان؟

موقعیت جغرافیایی خوب، فرهنگ شهری بالا، هزینه‌ی پایین زندگی، دانشگاه‌های معتبر با شرایط تحصیلی عالی و در برخی از شرایط به‌صورت رایگان ازجمله دلایلی است که می‌تواند شما را به اخذ پذیرش تحصیلی از دانشگاه‌های کشور جمهوری چک مشتاق کند؛ بنابراین اگر به دنبال راهی برای پذیرش تحصیلی در چک هستید و یا قصد جمع‎‌آوری مدارک لازم برای اخذ پذیرش تحصیلی در جمهوری چک را دارید، در ادامه با ما همراه باشید. ما در مجموعه آسپیان شما را از نحوه اخذ پذیرش تحصیلی، مدارک موردنیاز برای اخذ پذیرش و سایر اطلاعات لازم مطلع خواهیم کرد.